14. oktober 2026 Mosjøen, Kulstaddalen

Netatmo Vefsn

Topplister fra åpne Netatmo-stasjoner i Vefsn, sortert etter temperatur, nedbør og vindkast.

Oppdatert: 15:20:17

Stasjoner

Stasjoner

140

Snittemperatur

Snittemperatur

7.9 °C

Høyde-spenn

Høyde-spenn

11–328 m

Viser nå

Viser nå

30 av 140

Aktiv visning

Kaldest nå

Laveste registrerte temperatur siste 30 minutter.

Sted 1Sted 2Høyde (m)Temperatur (°C)Nedbør (mm)Vindkast (m/s)Fuktighet (%)Lufttrykk (hPa)
Mosjøen755.9-6.9881006.3
Gullmoen646.9--951006.4
Mosjøen3287--901007.7
Mosjøen517--881008.5
Elsfjord1457.1--961006.8
MosjøenVikdalen117.29.7-951007.7
MosjøenVikdalen217.48.58.9941009
Sjåmoen Skistadion3027.5-1.1831007.4
Mosjøen747.9--811009.6
Mosjøen14780.0-891006.3
Mosjøen1488--901012.4
548-6.7971009.8
748--891008
Elsfjord1458-2.8851009
1148.1--931008.2
Mosjøen1218.113.21.9971004.8
Mosjøen638.1--911008.4
Mosjøen418.17.01.4991007.6
Mosjøen1228.1--821008
768.2--891008.9
Mosjøen248.2--1001010.5
Elsfjord1428.3--901013.7
Mosjøen1088.35.2-861009.4
Mosjøen768.3--951008.5
Mosjøen228.4--881011.4
Mosjøen828.4-5.8881008.5
Mosjøen368.4--921014.7
Mosjøen708.4--821006.8
Mosjøen1028.5--891006.1
Mosjøen1188.5--941009.5
Laster data...
Laster data...
Laster data...
Laster data...
Laster data...
Laster data...

Om listene

Siden viser åpne værdata fra Netatmo-værstasjoner i Vefsn, hentet via Netatmos offentlige API.

Kolonner

Viser Sted 1, Sted 2, valgt element og Høyde (m).

Dekning

Nedbør og vind viser alle tilgjengelige stasjoner med data i valgt tidsvindu.

Tidsvindu

Nå-visningene bruker siste 30 minutter regnet fra faktisk klokkeslett.

Oppdatert

Viser når siste Netatmo-innhenting ble fullført.

Tips: Trykk på fanene for å bytte visning. Aktiv fane vises slik: Aktiv fane